Web siteniz yok yada yaptırdığınız haliyle eski bilgiler barındırıyor ama siz değiştiremiyorsanız, artık ATILIM WEB ile güncelleme için web tasarımcısı veya bilgisayarcınıza ihtiyaç olmadan dinamik ve gelişmiş web tasarımıyla klasik web sayfalarına göre avantajlı biçimde web sayfanızı kendiniz değiştirebilir, link ve haberlerini yönetebilirsiniz.

 

Web sitenizdeki tüm sayfa yazılarını, etkinlik fotoğraflarını, başkanın kaleminden yazısını, günlük haberlerinizi (fotoğraf, detay yazısı ve kaynak alınan sayfanın linkiyle beraber), sık kullanılan linklerini (TESK, Bağkur, T.C. kimlik sorgulama, Gazeteler, Haber Portalları vb.), duyurularınızı kendiniz belirleyip istediğiniz an istediğiniz bilgisayardan bir şifre aracılığı ile site içeriğini değiştirebilir, güncel bilgi ve duyurularınızı üyelerinize hemen iletebilirsiniz.

 

Hazır web sayfası bulunan kurumlarda, şifreleri verildiği takdirde aynı isim hakkı ve barındırma (domain ve hosting) kullanılacak ve ek masraf alınmayacaktır. Ancak web sayfası olmayan ve ilk defa yaptıracak olanlar için isim hakkı ve yıllık barındırma ücreti için 100TL (kdv dahil) fiyata eklenecektir.

Detaylı Bilgi İçin Atılım Bilgisayarı Arayınız

Telefon
0-232-4631911
0-232-4633927
0-232-4218183
0-232-4218300